środa, 9 stycznia 2019

Odznaka Jakości za projekt

Zakończył sie projekt eTwinning "24 zadania na czas oczekiwania 2018" . Projekt bardzo się nam podobał. Byliśmy bardzo zaanagżowani. Wykonaliśmy wiele zadań, a wśród nich projektowaliśmy dzwoneczki do interaktywnego kalenarza, tworzyliśmy i wysyłaliśmy kartki z życzeniami do partnerów. W zamian otrzymaliśmy wiele pięknych kartek, z których wykonaliśmy gazetkę projektową.
Wspólnie śpiewaliśmy piosenkę o Mikołaju, liczyliśmy , rozwiazywaliśmy zadania matematyczne, kodowaliśmy i rozszyfrowywalismy kody, programwaliśmy animacje w języku Scrach, ogladaliśmy filmy o tematyce świątecznej, poznaliśmy zasady zachowania się przy stole, pisaliśmy opowiadania, tworzyliśmy prace plastyczne, graliśmy na instrumentach, nagraliśmy życzenia dla partnerów. To był naprawdę przepiękny projekt. Nasza praca została doceniona. Otrzymaliśmy Krajową Odznakę Jakości.

17 komentarzy:

 1. Saved as a favorite, I love your site!

  OdpowiedzUsuń
 2. To był ciekawy projekt. Kulfon

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy projekt. Julia

  OdpowiedzUsuń
 4. Projekt bardzo mi się podobał. Martyna D.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten projekt byl super ! Hania S

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten projekt był interesujący. Piotr

  OdpowiedzUsuń
 7. Pracowanie w tym projekcie było bardzo fajne. Pawełek

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten projekt był bardzo ciekawy . Mateusz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie dziękuję. Cieszę się,że się Wam podobał.

   Usuń
 9. Pozdrawiam panią Dorotę.Hubert

  OdpowiedzUsuń

Miły Gościu! Witamy na naszym blogu. Zapraszamy do komentowania. Nie zapomnij się podpisać, jeśli nie masz konta w Google. Trudno wymieniać opinie, rozmawiać, dyskutować z anonimem. Dziękuję.