środa, 24 czerwca 2026

Nowy wychowawca

Dziś był dla nas wyjątkowy dzień. Kończymy już klasę trzecią i powoli przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego etapu nauki.

Mieliśmy okazję poznać naszą przyszłą wychowawczynię – panią Magdę K. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Rozmawialiśmy o szkole, naszych zainteresowaniach i planach na klasę czwartą. Zadawaliśmy wiele pytań, a pani Magda chętnie na nie odpowiadała.

Cieszymy się, że mogliśmy się poznać jeszcze przed wakacjami. To spotkanie sprawiło, że z większym spokojem i ciekawością myślimy o nowym roku szkolnym.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miły Gościu! Witamy na naszym blogu. Zapraszamy do komentowania. Nie zapomnij się podpisać, jeśli nie masz konta w Google. Trudno wymieniać opinie, rozmawiać, dyskutować z anonimem. Dziękuję.