poniedziałek, 22 czerwca 2026

Pierścień Mędrca

Zbliża się koniec roku szkolnego. Tak jak pani obiecała, czesto gramy w różne gry.

Dzisiaj na lekcji zamieniliśmy się w prawdziwych strategów! Graliśmy w planszową grę logiczną „Pierścień Mędrca, którą stworzyla dla nas nasza pani.  Gra wymagała od nas sporego skupienia, planowania i przewidywania ruchów przeciwnika. Gralismy w parach po 10 rund.   To była świetna zabawa i genialny trening dla naszych szarych komórek!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miły Gościu! Witamy na naszym blogu. Zapraszamy do komentowania. Nie zapomnij się podpisać, jeśli nie masz konta w Google. Trudno wymieniać opinie, rozmawiać, dyskutować z anonimem. Dziękuję.