Zbliża się koniec roku szkolnego. Tak jak pani obiecała, czesto gramy w różne gry.
Dzisiaj na lekcji zamieniliśmy się w prawdziwych strategów! Graliśmy w planszową grę logiczną „Pierścień Mędrca, którą stworzyla dla nas nasza pani. Gra wymagała od nas sporego skupienia, planowania i przewidywania ruchów przeciwnika. Gralismy w parach po 10 rund. To była świetna zabawa i genialny trening dla naszych szarych komórek!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Miły Gościu! Witamy na naszym blogu. Zapraszamy do komentowania. Nie zapomnij się podpisać, jeśli nie masz konta w Google. Trudno wymieniać opinie, rozmawiać, dyskutować z anonimem. Dziękuję.